укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Робітнича професія – дорога в самостійне життя
Робітнича професія – дорога в самостійне життя

“Робітнича професія – дорога в самостійне життя”

 

 

 

 

 

 

 

Шакурова  Олена Миколаївна -
викладач української мови та
літератури ліцею

             «Якщо ви хочете, щоб вс пам’ятали роки, сійте пшеницю. Якщо ви хочете, щоб вас згадували десятки років – посадіть сад. Якщо ви хочете залишитись у віках, виховуйте дітей”
              В сучасному житті виникла необхідність підготовки висококваліфікованих робітників, які будуть конкурентно-спроможними на ринку праці.
              Для цього необхідно підняти престиж робітничих професій через соціальне партнерство і якість підготовки, створювати умови для працевлаштування випускників, саме ці умови творчо реалізує наш колектив ліцею.
              Істинний скарб людини – вміння працювати, працівники сільського господарства – люди, чия праця свята для нашого народу. У праці людина здобуває знання, навички, вміння виробляти продукцію, яка має стратегічне державне значення – хліб. Праця людини несе історичну правду, глибину людського духу, силу волі та мрійливість дум.
              До праці дітей на українській землі привчали з дитинства, праця для людини – це саморозвиток, творчий промисел, роздум, уява та фантазія;  праця є ліками від багатьох недуг, людина стає мудрішою, формує високі цінності, виявляє обдарованість.
              Учні повинні переконатися в тому, що непрестижних професій немає, адже престиж будь-якої професії залежить від людини, від того, що вкладає вона в свою працю: душу, волю, любов до рідної землі. Саме з цих засад формується захоплення, любов до професії.
                Дворічанська земля – чудовий мальовничий край, де живуть талановиті, працелюбні, щедрі на добро люди, з багатовіковою історією. Дворічане з гордістю говорять про своїх земляків – Іллю Ілліча Мечникова – лауреата Нобелівської премії в галузі біології, про відомого драматурга, поета і композитора Печенізького Миколу Івановича, про героїв визвольних воїн, героїв праці і простих людей хліборобів, яким завжди була шана за невтомну працю, здобутки, державний спосіб мислення.
              Нині існуюча система ПТНЗ реалізує основний принцип: від здобуття якісної освіти, до самостійного повноцінного життя учня, який здобуає поряд з професією громадську зрілість.

 


ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""