укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Наші професії » Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів
Продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів

«Ми працю любимо, щоб в творчість перейшла»

Будянська Вікторія Володимирівна
учениця ІІІ курсу

              Будь-який пересічний громодянин безпомилково міг би охарактеризувати вимоги до сучасного продавця продовольчих товарів: охайність, ввічливість, компетентність, швидкість дій і ясність мислення, а також  - довіра до того, що запрпонований товар має відповідну якість.
              Саме ці принципи закладені в основу кваліфікаційних характеристик даної професії, і цих якостей ми набуваємо в Дворічанському професійному аграрному ліцеї під час навчання, зокрема такий спецпредмет, як «Основи психології торгівлі», розкриває тонкощі нашої продавецької справи.
              Якісному здобуттю професії  сприяють компетентні викладачі, майстри, сучасний комп’ютерний комплекс з виходом до мережі “Інтернет”, професійне електронне обладнання для якісного оволодіння професією “Продавець продовольчих товарів”.
              Сучасні продавці – це всебічно розвинені спеціалісти, психологи людських душ. Всіх, хто любить спілкуватися з людьми, та хоче набути нових знань ми запрошуємо до нашого ліцею. Наші спеціалісти з великим професійним досвідом, дадуть Вам усі необхідні знання.
 

 


ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""