укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Механізатор
Механізатор

«Від соціального партнерства до якісної професійно-технічної освіти».

Сниткін Віктор Михайлович
майстер виробничого навчання    Дворічанського професійного аграрного ліцею.


“Шануймо працю хлібороба, шануймо хліб”

                  Механізатор – ведуча професія у сільському господарстві. Це накладає особливу відповідальність у підготовці майбутніх майстрів своєї справи – хліборобів. Наш колектив ліцею творчо реалізує в життя загальнодержавні програми розвитку професійно-технічної освіти через впровадження в навчально-виробничий процес інноваційні педагогічні технології з метою підвищення якості підготовки висококваліфікованих робітників.
                  Співпраця з соціальними партнерами – ТОВ “Колодязнянськие” Дворічанського району дає свої результати. Учні ліцею здійснили ряд виїздів в одне з потужних сільськогосподарських підприємств району, ознайомились із технікою іноземного виробництва, технологіями збирання врожаю, видами обробітку грунту, захисту рослин та навиками у зберіганні вирощеної сільськогосподарської продукції, потримали “важелі” сучасної техніки, ознайомились з методикою постановки техніки та агрегатів на довготривле осінньо-зимове зберігання.

 

                       Сподіаємось, що і надалі наше соціальне партнерство буде розвиватись динамічно, тобто працюватиме на результат. А це – належна якість підготовки кваліфікованих робітників відповідно до державних стандартів професій сільськогосподарського виробництва.

 


ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 ""